Hatipoğlu Mermer

Hatipoğlu Mermer; 1985 yılında Konya’da 150 m2 atölyede mermer işine başlayıp her geçen gün kendini yenileyerek 1996 yılına mermer ile iştigal olduktan sonra granit sektörü ile içli dışlı olmuştur. Bugün, mermer  ve granit sektörü için 2500 m2’lik bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hatipoğlu Mermer, sektöründeki yenilik arayışları ve öncülüğünü devam ettirecektir. Günümüzün en güzel ve dayanıklı yapı malzemesi  granit, inşaat sektörünün vazgeçilmezleri  arasına girmiştir. Özellikle modern yapılarda tercih edilen bir konumdadır.

Hatipoğlu Mermer, Granit ve dekorasyon işlerinde kullanılan tüm doğal taşları müşterilerine en iyi şekilde sunmak amacı ile kurulmuştur.

Hatipoğlu Mermer, sektöründe kullanılan ileri teknoloji ile çalışmaya özen gösteren bir firma olma yolundadır. Doğal taş madenciliğinin dünyadaki gelişimini yakından izlemekte ve gelişmeleri hızlı bir şekilde yansıtmaktadır. Böylece müşterilerine en iyi ürünleri en hızlı şekilde sunmaktadır.

Hatipoğlu Mermer ve Granit’in en çok önem verdiği hususlardan biri de çalışanların yanı sıra, tedarikçileri ve ikmal kaynakları gibi ilişkide bulunduğu diğer şahıs ve kuruluşlarla çok güzel bir işbirliği düzeni oluşturmasıdır.